Mūsų paslaugos

Siūlome įvairias individualiems Jūsų verslo poreikiams pritaikytas reklamos paslaugas, kurios leis pasiekti norimų rezultatų.

Siūlome įvairias individualiems Jūsų verslo poreikiams pritaikytas reklamos paslaugas, kurios leis pasiekti norimų rezultatų.

Medijų planavimas ir pirkimai

Medijų planavimas, pirkimas ir optimizavimas. Reklaminių kampanijų stebėjimas. Geriausių medijų derinių parinkimas.

ROI modeliai

Mes galime įvertinti Jūsų veiksmų įtaką pardavimams. Kuriame ekonometrinius modelius, kad Jūsų verslas gautų daugiausiai naudos iš medijų investicijų.

Komunikacijos strategijos

Strategija – tai pasirinkimas, kuo būti, kokią žinutę skleisti ir kaip reaguoti į konkurentų veiksmus. Mes sukursime Jūsų poreikius geriausiai atitinkančią strategiją.

Turinio rinkodara

Turinys – karalius. Mes valdome turinio viešinimo ir kūrimo platformas Baltijos šalyse, kurios prekės ženklams leidžia priartėti prie savo auditorijos ir komunikuoti dar plačiau, išsamiau bei tiksliau. Turinio strategija leidžia kurti turinį, patraukliausią Jūsų tikslinėms auditorijoms.

Didžiųjų duomenų analitika

Didieji duomenys (angl. big data) – tai, ką integruojame į rinkodaros procesus. Pateikiame įžvalgų apie pirkėjų krepšelius, tinklalapio srautus, lojalumo programas ir taip priimame geriausius rinkodaros sprendimus.

Media inovacijos

BTL, projektai, nestandartiniai sprendimai, įžymybės – tai, kuo praplečiame medijų derinius, tiksliai įvertindami kiekvieno sprendimo naudą. Nuolatos testuojame inovacijas ir integruojame jas į medijų derinius.

Eksporto reklamos paslaugos

Profesionaliai išanalizuojame rinką ir pateikiame pasiūlymą, kuris atitinka individualius Jūsų prekės ženklo poreikius. Ruošiame strategiją, paremtą pažangiomis analitinėmis sistemomis, o mūsų kūrybinės koncepcijos grindžiamos patirtimi bei statistiniais duomenimis.

Profesionalios SEO paslaugos

Specializuojamės ilgalaikio optimizavimo taktikos (SATEO) srityje, užtikrindami stabilias ir pirmaujančias pozicijas bei įvertindami visus naujausius paieškos variklių atnaujinimus. Esame SEO ekspertai, teikiantys paslaugas TOP 10 e. prekybos ir turinio projektams Lietuvoje.

Elektroninės komercijos komunikacija

Mes esame ypač stiprūs e. prekybos srityje, dirbame su didžiausiais e. prekybos ženklais Baltijos šalyse. DMP, RTB, dinaminių skelbimų taikymas yra mūsų kasdienybė.